#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Технології

Facebook Pay відтепер в Україні

14.08.2020 0 Олена Стець 0

Facebook підключила гаманець Facebook Pay в Україні - за допомогою нього можна здійснювати платежі всередині цієї екосистеми. До гаманця можна прив'язати карту будь-якого банку або акаунт PayPal.

Поки сервіс працює тільки всередині соціальної мережі Facebook. Для того, щоб зробити операцію, потрібно оформити віртуальну валюту Facebook Stars. Пізніше гаманець буде працювати в усій екосистемі компанії: Messenger, Instagram й WhatsApp.

У розділі з налаштуваннями Facebook Pay є можливість дивитися історію платежів. Також можна обрати валюту (за замовчуванням встановлена гривня).

За допомогою Facebook Pay можна відправляти й отримувати гроші, купувати ігри й внутрішній контент, робити пожертвування на благодійність або особисті цілі, купувати й продавати речі в Marketplace та групах.

Довідка. Платіжна система являє собою інфраструктуру на базі хмарних кредитних карт, які підтримують транзакції через більшість платіжних систем, а також проведення платежів через PayPal. Facebook Pay ніяк не пов'язана з криптовалютою Libra, яку компанія представила у липні 2019 року. Передбачається, що через Facebook Pay можна буде не тільки оплачувати покупки, але і переводити гроші з рахунку на рахунок.

Читайте також: