Новини
Україна

F-16 в українському небі: Повітряні сили показали, як пілоти навчаються в Україні (ВІДЕО)

Коли є трохи вільного часу, пілоти знайомляться з кабіною F-16 у віртуальній реальності.

Повітряні сили ЗСУ показали, як українські пілоти адаптуються та навчаються керувати винищувачами F-16.

Відео опубліковали ПС ЗСУ в Telegram.

"Звісно, наша мета – повноцінні авіатренажери F-16 на території України, навчальні літаки (спарки) та центри підготовки льотного складу. Та все починається з малого".

Зазначається, що поки наші воїни опановують F-16 за кордоном, льотчики Повітряних Сил Збройних Сил України продовжують битися за українське небо та нищать окупанта на землі.

"І коли є трохи вільного часу, пілоти знайомляться з кабіною F-16 у віртуальній реальності та виконують спільні місії над територією України у складі пари, ланки, ескадрильї, знаходячись при цьому у різних регіонах України".

Як відомо, до коаліції з навчання українських авіаторів увійшла Данія, Нідерланди, Бельгія, Канада, Люксембург, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Швеція та Велика Британія.

Україна більше року вела переговори про передачу винищувачів F-16. В результаті в Данії заявили, що передадуть 19 винищувачів, а Нідерланди - 42. Крім того, винищувачі пообіцяла Норвегія, а також ряд країн пообіцяли навчати пілотів ЗСУ і інженерів, в тому числі Португалія.

У зв'язку з цим Вашингтон в прискореному порядку буде видавати дозволи на передачу F-16 Україні.

Нагадаємо, в Україні побудують необхідну інфраструктуру, щоб виготовляти передові зразки зброї та ППО на власній території.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.