Новини
Україна
Новини Київської області
Технології

Експерти назвали популярні розширення, які найбільше гальмують Chrome


Аналітики DebugBear нещодавно виявили, що деякі розширення у браузері Chrome значно знижують швидкість завантаження сторінок і його роботу в цілому. Це означає, що браузер буде відчуватися повільнішим, навіть коли з залізом і швидкістю інтернету все в порядку.

Серед 100 найбільш популярних розширень Chrome, включаючи Loom, LastPass і Avira Password Manager, звіт показує, що Evernote Web Clipper має найбільший негативний вплив на продуктивність, витрачаючи 368 мілісекунд (трохи більше третини секунди) на виконання коду при відкритті сторінки простого сайту. Хоча це не звучить як велика проблема, ситуація ускладнюється, якщо в браузері використовується кілька розширень одночасно.

Джерело: debugbear.com

При тестуванні розширень на складнішому сайті Apple абсолютним рекордсменом виявився Dark Reader - розширення, що додає підтримку темного режиму. Воно аналізувало сторінку цілих 2,5 секунди, щоб зображення краще виглядали з темною темою.

Джерело: debugbear.com

Якщо розширити вибірку до тисячі найбільш популярних розширень - кожне з яких має більш як 100 тисяч завантажень. Тут беззаперечним лідером виявився маркетинговий інструмент Ubersuggest, у якого понад 200 тисяч користувачів. Розширення додає 1,6 секунди до часу завантаження кожної сторінки.

Джерело: debugbear.com

Засновник DebugBear Метт Зойнерт зазначив, що це дослідження має велике значення, оскільки багато користувачів навіть не здогадуються про те, наскільки розширення впливають на швидкість завантаження сторінок - і водночас це один з небагатьох факторів, на які вони дійсно можуть вплинути й зробити свій браузер швидше.

Читайте також: Київщина тестує можливості використання цифрових документів в туристичній галузі.

Щоб отримувати першим найсвіжіші новини Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина», Instagram «poglyad.news» та дивіться на YouTube.