Новини
Україна
Довкілля

Еко ноу-хау по-львівськи: з ожеледицею боротимуться за допомогою кавової гущі

28.01.2021 Бобрик Юлія 0

Вперше випробувати екоматеріал планують на доріжках парку імені 700-річчя Львова.

Фото: pixabay.com

Про це повідомила пресслужба ЛМР.

У Львові вирішили посипати доріжки міських парків під час ожеледиці кавовою гущею. Екоматеріал, якого в українській столиці кави вдосталь, має абразивні властивості, він не лише не шкодить зеленим насадженням, а може бути їм навіть корисним та не потребує збору після використання.

В рамках пілотного проєкту вперше випробують кавову гущу у парку «700-річчя Львова». А з часом нововведення планують поширити на інші ділянки міських парків.

Львівські кав'ярні будуть поставляти місту кавові відходи безоплатно.

До слова, у світі такий спосіб використання кавової гущі не в новинку. З подібною метою цей екоматеріал вже використовують у Великобританії.

А ще ми писали, що німецька компанія налагодила виробництво багаторазових філіжанок з кавової гущі.

Як повідомляв «Погляд», 28 січня на Київщині оголошено жовтий рівень небезпеки, до столиці навіть обмежили в’їзд великогабаритного транспорту. Значні опади, хуртовина та ожеледиця спостерігається й в інших регіонах України.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.