Новини
Новини світу

Джо Байден: "Допомога Україні - це інвестиція, яка принесе дивіденди американцям" (ВІДЕО)

Він запросить у Конгресу 60 млрд доларів для України та 14 млрд - для Ізраїлю. Запит також включатиме 10 млрд на гуманітарну допомогу, 14 - на охорону кордонів США та 7 - на підтримку Індо-Тихоокеанського регіону.

Президент США Джо Байден назвав фінансову допомогу Україні розумною інвестицією.

Вона допоможе Україні здолати Путіна.

Про це президент США сказав у своєму відеозверненні.

"Ми маємо виділити фінансові кошти для підтримки наших партнерів, включаючи Ізраїль та Україну. Це розумна інвестиція, яка принесе дивіденди наступним поколінням американців".

За його словами, пакет допомоги, який буде направлений до Конгресу, є безпрецедентним за своїм значенням для ізраїльської безпеки.

"Я попрошу Конгрес продовжувати спрямовувати зброю Україні, щоб Україна могла зупинити жорстокість Путіна".

Він пояснив, що допомога Україні та Ізраїлю важливі для Америки, бо, коли диктатори не платять за агресію, вони приносять ще більше хаосу, терору та руйнувань. Тоді зростає загроза для Америки та світу.

"Якщо ми не зупинимо спрагу Путіна до влади та контролю над Україною, він не обмежиться лише Україною. Путін уже загрожує "нагадати" Польщі, що частина їх земель була "подарунком Росії". Колишній президент Росії назвав Естонію, Латвію та Литву "балтійськими провінціями Росії". Це наші союзники з НАТО".

"Якщо ми відступимо і дозволимо Путіну стерти незалежність України, чи не хотітимуть вчинити так само проти світу інші агресори?".

Президент США запросить у Конгресу 60 млрд доларів допомоги для України та 14 млрд доларів - для Ізраїлю. Запит також включатиме 10 млрд доларів на гуманітарну допомогу, 14 млрд доларів на охорону кордонів США та 7 - на підтримку Індо-Тихоокеанського регіону.

Половина із 60 млрд доларів, які Байден запитує для України, піде на заміну та модернізацію запасів зброї у США.

Читайте також: