Новини
Україна
Україна-суспільство

Другий шанс для майбутніх магістрів: ЄВІ з іноземної мови


Сьогодні, 17 серпня, розпочато реєстрацію на третю сесію єдиного вступного іспиту для вступників до магістратури, які не змогли скласти чи бажають перескласти іспит.

Фото з Фейсбук-сторінки МОН

Для тих вступників на магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови або бажають перескласти його, 17 серпня розпочалась реєстрація на третю сесію ЄВІ, яка триватиме до 25 серпня.

Третя сесія ЄВІ з іноземної мови відбудеться 19 вересня, однак результати цього іспиту можна буде використати для вступу лише на контракт.

Про це повідомив Урядовий портал, зауваживши, що документи для реєстрації вступники подають онлайн – на офіційну електронну скриньку приймальної комісії, зазначену в ЄДЕБО та на сайті закладу вищої освіти, або із застосуванням іншого, визначеного закладом каналу зв’язку.

Перелік документів, скан-копії яких мають подати вступники: анкета-заява; документ, що посвідчує особу; облікова картка платника податків; документ про здобутий ступінь вищої освіти; фотокартка для документів.

«Пункти проведення ЄВІ створять у всіх обласних центрах (за винятком міст Донецьк та Луганськ) та в містах Сєвєродонецьк і Слов’янськ. Тестування відбуватиметься із дотриманням усіх правил безпеки та із застосуванням протиепідемічних заходів. До пунктів тестувань допускатимуть учасників та залучених осіб із температурою не вище 37,2 С, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках», - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що третя сесія ЄВІ буде платною. Її вартість – 510 грн – визначена Українським центром оцінювання якості освіти. Із порядком розрахунків та умовами надання платних послуг ЄВІ можна ознайомитися за посиланням.

Як повідомляв «Погляд», стартував прийом електронних заяв від абітурієнтів-бакалаврів.