#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

Допомога США: Україна очікує третій літак зі зброєю (ВІДЕО)

25.01.2022
У Київ прибуде третя військова допомога від Сполучених Штатів Америки.

В Україну у вівторок, 25 січня, прибуде третій літак з озброєнням, яке в рамках військової допомоги передає США.

Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

"Наші партнери збільшують кількість військової допомоги, і сьогодні ми зустрічаємо третій літак від уряду Сполучених Штатів в рамках цієї допомоги, яка вже проголосована і підписана, на суму 200 мільйонів американських доларів. І сьогодні будемо мати вже третій літак з цієї військової допомоги", - заявив він.

Також Олексій Резніков зазначив, що військова допомога від країн-партнерів не припинятиметься, і держави готові будь-якої миті поставити Україні необхідну зброю.

"Щоденно я спілкуюся з міністрами оборони різних країн, які чітко задають питання - що нам потрібно. Ми говоримо, що нам потрібно, і нам готують цю допомогу", - наголосив міністр.

За його словами, в ситуації загрози російського вторгнення на українську територію "є свій позитив", оскільки все більше говорять про необхідність реакції світу на загрози Росії й, зокрема, запровадження санкцій на всіх рівнях.

Нагадаємо, в Україну прибула друга партія летального озброєння США. Борт доставив понад 80 тонн зброї для посилення обороноздатності України.

Зазначимо, перша партія зброї до України з Америки прибула у ніч з 21 січня на 22 січня. Його вага сягнула майже 91 тонни. Зокрема, в обох партіях є боєприпаси для захисників України на лінії фронту.

Дивіться більше відео про погляд США на ситуацію в Україні за посиланням.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.