Для українських шкіл – застосунок "Мрія" (ВІДЕО)
У вересні 2024 року 40 українських шкіл долучилися до тестування освітнього застосунку "Мрія".
Відтоді найпопулярнішою функцією серед вчителів стала оцінка роботи учнів, а серед батьків – перевірка результатів навчання їхніх дітей.
Про це розповіли Міністерство освіти і науки України та віце-прем’єр-міністр України з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров.
За перший семестр тестування застосунку педагоги встигли виставити 560 тисяч оцінок, з яких 3,6 тисячі – "олівчиком". Крім того, вчителі 246 тисяч разів скористалися функцією календарно-тематичного планування та 86 тисяч разів задали домашні завдання учням.
У МОН зауважили, що найулюбленішими відео серед педагогів були ролики про оцінювання, організацію онлайн-навчання та освітній процес в укриттях.
Найпопулярнішою серед батьків українських школярів виявилася функція перевірки результатів навчання дітей – нею скористалися 120 тисяч разів.
Також дорослі 83,8 тисячі разів дізнавалися про завдання додому для своїх чад і ще 15,5 тисячі разів відвідували бібліотеку контенту.
Батьки часто переглядали відео про управління часом, особистий приклад для дітей та їхню соціалізацію.
Серед школярів найпопулярнішою можливістю в освітньому застосунку були:
перегляд домашнього завдання – 76,1 тисячі разів;
перевірка оцінок – 39 тисяч;
перегляд матеріалів уроків – 31 тисяча.
У бібліотеці контенту серед українських дітей найулюбленішими стали ролики:
"Який вигляд матиме тіло людини через 100 років?";
"Пошуки життя на інших планетах Сонячної системи";
"Українська мова особлива".
У МОН додали, що наразі збирають відгуки користувачів застосунку, проводять опитування та глибинні інтерв'ю, аби покращити продукт. Крім того, на 2025 рік у відомстві пообіцяли "багато оновлень" для "Мрії".
"Ми трансформуємо освіту, щоб після випуску зі школи діти розуміли, що відбувається у світі, легко могли знайти себе й обрати вектор розвитку. Освіта в Україні повинна бути адаптована під тренди та виклики часу.
Сучасна школа без паперів та бюрократії, де ChatGPT інтегрують, а не забороняють, – це школа, яку ми будуємо з "Мрією".
У МОН додали, що наразі збирають відгуки користувачів застосунку, проводять опитування та глибинні інтерв'ю, аби покращити продукт.
Подати заявку на підключення школи до "Мрії" можна за посиланням.
Нагадаємо, оновлений застосунок "Резерв+" вже став доступний для користувачів iOS. На Android оновлення вийде найближчим часом.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.