Новини
Україна
Автоновини

Для майбутніх водіїв оновили білети з ПДР


Із 6 квітня теоретичні іспити у сервісних центрах МВС бажаючі отримати водійське посвідчення складатимуть за новими екзаменаційними білетами.

Фото з відкритих джерел

Усі зміни будуть також внесені в онлайн-тренажер для перевірки знань Правил дорожнього руху, що розміщений на сайті МВС.

«Оновлена теоретична частина іспиту містить низку нових та цікавих дорожніх ситуацій, з якими часто стикаються водії. Це допоможе новачкам оперативніше приймати правильні рішення за кермом автомобіля. Усі білети будуть актуалізовані відповідно до чинного законодавства, а застарілі – усунуті»,- йдеться в повідомленні МВС.

«Погляд» повідомляв про збільшення штрафів за порушення ПДР: 17 березня закон набрав чинності. Ми публікували і подробиці норм закону. «Погляд» розповідав, що перший штраф за новим законом отримав п’яний водій поблизу Чайок.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.