Діти Крюківщини відвідали Чорне море
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67404360_2306813272874677_4333030734991196160_n.jpg)
Крюківщинська сільська рада відправила на безкоштовний відпочинок 53 дітей до ДОТ "Дельфін ", що знаходиться на березі Чорного моря. Діти приймали активну участь в усіх заходах, які відбувалися майже кожного дня.
Крім того, на території табору вони мали змогу плавати в басейні та гратися в аквапарку. Були і танці на воді, і водне поло, а також брали участь у різноманітних розважальних заходах.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67434467_2306813326208005_2971671980723404800_n.jpg)
За інформацією: Рідна Крюківщина