Новини
Ірпінь
Політика

Депутат ІМР Андрій Літвинов - любитель фейків та халявного інтернету


Депутат Ірпінської міської ради від партії ексмера Володимира Карплюка “Нові обличчя” Андрій Літвинов поширив черговий фейк про опонентів для того, щоб знизити резонанс від чергового викривального журналістського розслідування.

Вчора після виходу програми “Махляри” на телеканалі “Погляд” про ознаки корупційної діяльності  КП “Ірпінькомунікаціясервіс”, Літвинов вчергове звинуватив бізнесмена та опозиційного громадського діяча Олексія Зіневича в тиску на свободу слова та причетність до корупції, внаслідок чого йому нібито скасували американську візу. 

Скриншот допису Андрія Літвинова

В коментарях до допису Літвинова правозахисниця Євгенія Розтолопа стала на захист, зокрема, телеканалу “Погляд ” , зазначивши, що ресурс єдиний в місті, який дійсно відображає важливі процеси і діє на благо громади.

Скриншот коментарів під дописом Андрія Літвинова

Сам Зіневич вже відреагував на таку заяву та зазначив, що ця інформація є абсолютним фейком і дуже насмішила його знайомих. Він також додав список абонентів, які роками безкоштовно користуються інтернетом від комунального провайдера “Ікс-нет”. В цьому списку опинився і Літвинов.

Це не перший випадок, коли представники “Нових облич” поширюють неправдиву інформацію, зокрема про Зіневича та його бізнес. Одні і ті ж ресурси, що пов’язані з піарником партії Петром Щербиною, періодично атакують телеканал “ Погляд ” та провайдера “Бест” фейками. 

Нагадаємо, у розслідуванні про діяльність та ліквідацію КП “Ірпінькомунікаціясервіс” журналісти Погляду виявили цілу низку порушень та фактів, які можуть свідчити про тотальну корупційну складову діяльності підприємства. Також вони дізнались про абонентів, підключення та утримання яких фінансується за рахунок міського бюджету. Серед них виявилось чимало діючих депутатів Ірпінської міської ради та забудовників, зокрема Петро Король (депутат від “Нових облич”), бізнес Ігоря Оверка (БГ “Синергія”), Максим Плешко (депутат від “Нових облич”) та інші. Підключення одного такого абонента коштувала громаді приблизно 27 тисяч гривень.