Новини Київської області
Технології

D-Link під наглядом Федеральної торгової комісії найближчі 10 років


У 2017 році Федеральна торгова комісія США подала до суду на тайванську компанію D-Link, звинувачуючи її в підробці фактів про безпеку своїх продуктів, у тому числі й тих, що продаються на території США. Крім цього, компанію D-Link звинуватили в тому, що виробних не виправляв проблеми та баги у своїх продуктах, навіть після того, як про них ставало відомо офіційно. Фактично – комісія звинуватила тайванську компанію в грубій халатності, яка загрожувала користувачам.

D-Link під наглядом Федеральної торгової комісії найближчі 10 років

Тепер, два роки по тому, юридичний конфлікт нарешті урегульований. Федеральна торгова комісія та D-Link дійшли згоди, згідно з якою, тайванську компанію зобов’язали проводити регулярні аудити і впровадити нові механізми для забезпечення безпеки маршрутизаторів та камер.

Аудити проводитимуть кожні два роки, а незалежну компанію-аудитора буде обирати Федеральна торгова комісія. D-Link, в свою чергу, має право вирішувати які саме сертифікати повинен мати аудитор, перед тим, як допустити його до перевірки систем безпеки.

Нова програма безпеки для маршрутизаторів та камер компанії має включати механізми моделювання загроз, тестування продуктів на наявність вразливостей перед їх офіційним випуском, постійний моніторинг загроз та автоматичні оновлення програмного забезпечення пристроїв. Також D-Link зобов’язаний приймати та розглядати звіти про вразливості, отримані від сторонніх спеціалістів інформаційної безпеки.

Представники компанії D-Link вже опублікували офіційний прес-реліз, присвячений завершенню судового розгляду. У документі компанія висловлює радість у зв’язку з досягненням мирової угоди з владою і підкреслює, що Федеральна торгова комісія все ж не визнала D-Link відповідальним за передбачувані раніше порушення, а також не обклала виробника штрафом. Представники компанії називають рішення комісії «розумною державною політикою», яка в цілому допоможе поліпшити безпеку продуктів, даних та конфіденційність користувачів.

Така судова гонитва не перша справа Федеральної торгової комісії проти виробників гаджетів. Раніше комісія судилася з Asus й TRENDnet із-зі ненадійності їх рішень. З представниками Asus, в результаті, теж було укладено мирову угоду. На початку 2016 року Asus погодилася, що найближчі 20 років безпеку компанії будуть перевіряти незалежні аудитори.