Новини
Україна
Новини Київської області
Анонси
Суспільство
Культура
Новини світу

«Conflicting Memories of the War and Occupation» запрошує дослідників від України


На Міжнародному семінарі на тему пам’яті про Другу світову війну відбудеться діалог між учасниками щодо власних культур пам’яті

Під час семінару «Conflicting Memories of the War and Occupation», що відбудеться у Києві, його учасники мають на меті обговорити спільне та відмінне в культурі пам’яті про Другу світову війну в країнах Європи та Азії, розглянути місцеві особливості оповіді, пам’ятання та вшанування пам’яті про війну та окупацію в Україні.

Обговорення цих суперечливих спогадів під час семінару має заохочувати діалог між учасниками щодо власних культур пам’яті: як ми обираємо пам’ятати минуле та з якою метою?

Київ буде не тільки місцем і місцем діалогу, а й місцем дослідження та інтерактивного досвіду. Місцеві дискурси будуть розглянуті як приклади для обговорення нашої ролі громадських істориків та активістів пам'яті в Європі та Азії.

Дата семінару: 20 – 27 жовтня 2019 року

Локація: Київ, Історичний факультет Київського національного університету ім. Т. Шевченка

Організатори: Меморіал Августашахт (Memorial Augustaschacht, Germany), Історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Prof. Jie-Hyun Lim (Director CGSI, Sogang University Seoul,

Учасники: студенти, молоді дослідники, журналісти, планується 8 учасників з Південної Кореї, 4 з Німеччини та Польщі, 4 учасника з України

Формат: Міжнародний семінар – це тижневий проект, який має міждисциплінарний та неієрархічний характер і використовує інтерактивний формату спілкування під час круглих столів, гостьових лекцій, інтерв'ю з очевидцями Другої світової війни, відвідування музеїв та меморіальних місць у Києві та околицях.

Під час семінару учасники зможуть активно брати участь та створювати власні «спогади», працюючи над блогом у транснаціональній команді.

Вимоги до учасників з України: вільне володіння англійською мовою, знання та інтерес до теми «Меморіальна культура, пам’ять про Другу світову війну в Україні»

Мотиваційні листи можна подавати до 10 жовтня на Email: oralhistorylessons@gmail.com. У листі потрібно зазначити свої контактні дані: прізвище, ім’я, телефон, Email , освіту, місце навчання, роботи та коротко описати (до 200 знаків) чому ви хочете взяти участь у семінарі.

Джерело: Центр усної історії КНУ