Новини
Україна
Київщина
Анонси
Суспільство
Культура
Світ-суспільство

«Conflicting Memories of the War and Occupation» запрошує дослідників від України

20.09.2019 Косянчук Інна 0

На Міжнародному семінарі на тему пам’яті про Другу світову війну відбудеться діалог між учасниками щодо власних культур пам’яті

Під час семінару «Conflicting Memories of the War and Occupation», що відбудеться у Києві, його учасники мають на меті обговорити спільне та відмінне в культурі пам’яті про Другу світову війну в країнах Європи та Азії, розглянути місцеві особливості оповіді, пам’ятання та вшанування пам’яті про війну та окупацію в Україні.

Обговорення цих суперечливих спогадів під час семінару має заохочувати діалог між учасниками щодо власних культур пам’яті: як ми обираємо пам’ятати минуле та з якою метою?

Київ буде не тільки місцем і місцем діалогу, а й місцем дослідження та інтерактивного досвіду. Місцеві дискурси будуть розглянуті як приклади для обговорення нашої ролі громадських істориків та активістів пам'яті в Європі та Азії.

Дата семінару: 20 – 27 жовтня 2019 року

Локація: Київ, Історичний факультет Київського національного університету ім. Т. Шевченка

Організатори: Меморіал Августашахт (Memorial Augustaschacht, Germany), Історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Prof. Jie-Hyun Lim (Director CGSI, Sogang University Seoul,

Учасники: студенти, молоді дослідники, журналісти, планується 8 учасників з Південної Кореї, 4 з Німеччини та Польщі, 4 учасника з України

Формат: Міжнародний семінар – це тижневий проект, який має міждисциплінарний та неієрархічний характер і використовує інтерактивний формату спілкування під час круглих столів, гостьових лекцій, інтерв'ю з очевидцями Другої світової війни, відвідування музеїв та меморіальних місць у Києві та околицях.

Під час семінару учасники зможуть активно брати участь та створювати власні «спогади», працюючи над блогом у транснаціональній команді.

Вимоги до учасників з України: вільне володіння англійською мовою, знання та інтерес до теми «Меморіальна культура, пам’ять про Другу світову війну в Україні»

Мотиваційні листи можна подавати до 10 жовтня на Email: [email protected]. У листі потрібно зазначити свої контактні дані: прізвище, ім’я, телефон, Email , освіту, місце навчання, роботи та коротко описати (до 200 знаків) чому ви хочете взяти участь у семінарі.

Джерело: Центр усної історії КНУ