Вишневе
Суспільство

Цього року у Вишневому відкриють садочок, який прийматиме дітей з обмеженими можливостями

Наразі на об'єкті тривають будівельні роботи.

Цього року у Вишневому відкриють садочок, який прийматиме дітей з обмеженими можливостями - зображення
Фото: pixabay

Пресслужба КОДА, з посиланням на заяву заступника голови Київської облдержадміністрації Андрія Лісовика, повідомила, що у Вишневому триває будівництво дитячого садка для дітей з обмеженими можливостями, у тому числі з інвалідністю.

Дошкільний навчальний заклад зводять в рамках програми "Великого будівництва". Він має відповідати нормам безбар’єрного дошкільного простору, що має важливе соціальне значення.

"На цей рік заплановане ще й відкриття дитсадка зі зручними умовами для дітей з обмеженими можливостями. Для реалізації цієї мети було обране місто Вишневе. Будівельники вже працюють на об’єкті. Тож очікуємо, що вже цього року роботи будуть завершені повністю", – наголосив Лісовик.

Раніше повідомлялося, що цьогоріч на Київщині в рамках програми "Велике будівництво" планується будівництво п’яти дошкільних навчальних закладів.

Нагадаємо, усі проєкти "Великого будівництва – 2022" будуть інклюзивними. Загалом до програми на цей рік включили 18 об'єктів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.