Новини
Чорнобиль
Екологія

Чорнобильська зона отримала офіційний логотип


19 лютого у Києві офіційно представили бренд та логотип Чорнобильської зони відчуження.

Скрін з Banda

Про це стало відомо під час прямої трансляції на Facebook-сторінці Міндовкілля.

За основу логотипу взято форму поверхні реактора. Його унікальність полягає в тому, що через 43 роки він «зникне». Логотип для Чорнобильської зони створило рекламне агентство Banda.

«У пошуках логотипу ми зрозуміли, що стандартна статична піктограма не буде мати достатньої сили. Так з’явився невічний логотип. Кожного року він змінюється та поступово зникає. Поки одного дня не зникне назавжди».

Banda
Скрін з Banda

Зникне логотип у 2064 рік, коли Чорнобильську електростанцію буде повністю виведено з експлуатації.

Також стало відомо, що в зоні відчуження планують й надалі розвивати туристичні маршрути.

«Сьогодні ми впевнені, зона відчуження має нести не лише спогади про катастрофу, яка розділила світ на до і після. Вона має стати туристичним магнітом з місцями пам’яті та унікальною культурною спадщиною. Місцем, побачити і відчути яке, має кожен».

Урядовий портал

Нагадаємо, Чорнобильську зону офіційно відкрили для тризму кілька років тому. До слова, наприкінці 2020-го Чорнобильський заповідник внесли до світової бази природоохоронних територій.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.