Новини
Ірпінь
Надзвичайні новини
Здоров'я

Через зараження дітей ротавірусом в ірпінському дитсадку прокуратура відкрила кримінальне провадження

Ознаки хвороби виявили в 14 вихованців закладу.

Через зараження дітей ротавірусом в ірпінському дитсадку прокуратура відкрила кримінальне провадження - зображення

Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом інфікування дітей у дитсадочку в Ірпені. Там у 14 вихованців дошкільного закладу виявили ознаки ротавірусної інфекції, зокрема, в однієї дитини даний діагноз підтвердили лікарі, повідомляє Київська обласна прокуратура.

Як писав "Погляд", йдеться про садочок "Знайко", де вже проводиться внутрішня перевірка дій працівників садочку, які могли б спричинити розповсюдження інфекції. Також відомо, що в самому закладі вже продезінфіковано групове приміщення, ігрове обладнання та меблі.

Прокуратура ж має з’ясувати обставини захворювання дітей, а також провести відповідні санітарно-епідемічні та лабораторні дослідження.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 1 ст. 137 КК України (Неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей).

Нагадаємо, в Гатному, що на Київщині, триває будівництво нового дитячого садочка на 280 місць.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.