#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Суспільство

В Гатному з'явиться новий садочок на 280 місць

17.01.2022
Наразі об'єкт знаходиться на стадії будівництва, про дату відкриття дитсадка поки не повідомляють.

В Гатному з'явиться новий садочок на 280 місць - зображення
Фото: pixabay

Пресслужба КОДА, посилаючись на заяву очільника облдержадміністрації Василя Володіна, повідомила, що у Гатному на Київщині розпочалося будівництво нового дошкільного закладу, який зможе прийняти 280 дітей.

"Оскільки населення пристоличного регіону швидко збільшується, існує постійна потреба у вдосконаленні соціальної інфраструктури. Ми працюємо над цим, з-поміж іншого розширюємо мережу наших освітніх закладів. Відтак цьогоріч будемо займатися будівництвом п’яти дитсадків у різних населених пунктах Київщини. Один із них буде розташований саме в Гатному", – наголосив Володін.

Зазначається, що садочок зводять у рамках "Великого будівництва", а також повідомляється, що загалом упродовж року в регіоні планують створити 700 додаткових місць для дошкільнят шляхом відкриття нових дитячих садочків.

Нагадаємо, вже за кілька місяців в Ірпені відкриють дошкільний навчальний заклад, розрахований на 375 місць. Будівництво дитсадка розпочалося у квітні 2021 року, а наразі завершуються внутрішньо-оздоблювальні роботи.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.