#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Ірпінь
Події

Масове отруєння в дитсадку Ірпеня: підозрюють спалах ротавірусу

17.01.2022
Раніше стало відомо, що в садочку "Знайко" в Ірпені в 14 дітей було зафіксовано симптоми, схожі на отруєння.

Масове отруєння в дитсадку Ірпеня: підозрюють спалах ротавірусу - зображення
Фото: pixabay

Як повідомила на своїй фейсбук-сторінці  депутатка Ірпінської міськради Юлія Устич, 14 січня в ірпінському дитсадку "Знайко" зафіксовано випадок захворювання дитини на ротавірусну інфекцію. Схожі симптоми були ще в 13 інших вихованців дошкільного закладу.

"На жаль, від цього інфекційного захворювання не застрахований жоден дитячий колектив. Керівництвом садочку відразу було вжито першочергових заходів, які здійснюються в такій ситуації: повідомлено Держпродспоживслужбу, продезінфіковано групове приміщення, ігрове обладнання, меблі, з батьками в телефонному режимі з’ясовано стан здоров’я кожної дитини з цієї групи", – написала депутатка.

Наразі проводиться внутрішня перевірка дій працівників садочку, які могли б спричинити розповсюдження інфекції, а відсьогодні почалися перевірки усіх дитсадків громади на дотримання санітарно-гігієнічних норм.

Нагадаємо, в Гатному, що на Київщині триває будівництво нового дитячого садочка на 280 місць.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.