Броварська ДЮСШ з ушу та єдиноборств отримала першу категорію
Броварському комунальному закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа з ушу та єдиноборств" присвоєно першу категорію строком на чотири роки.
Про це сьогодні в Управлінні фізичної культури і спорту видано відповідний наказ та «Свідоцтво про одержання категорії», строк дії якого – до 26 січня 2024 року. Рішення про присвоєння почесного звання прийнято комісією з надання категорій ДЮСШ одноголосно.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/82929345_2527591424165919_4271198826724851712_n.jpg)
"Команда Управління фізичної культури і спорту на чолі з Сергієм Тимофєєвим вітає ДЮСШ з присвоєнням високого титулу та бажає плідної праці у розвитку єдиноборств на Київщині й нових здобутків вихованцям закладу на всеукраїнській та міжнародній аренах!", - йдеться на офіційному сайті управління фізичної культури і спорту КОДА.