Новини
Новини світу
За кордоном

Британська розвідка назвала дату, коли путін може оголосити про приєднання окупованих територій України

Але це не дасть бажаного ефекту в рф.

Британська розвідка назвала дату, коли путін може оголосити про приєднання окупованих територій України - зображення

президент рф володимир путін може оголосити про приєднання Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей до росії вже в п'ятницю, 30 вересня. Про це повідомили в Twitter Міноборони Британії у вівторок, 27 вересня.

"Існує реальна можливість, що путін використає свій виступ для офіційного оголошення про приєднання окупованих регіонів України до російської федерації", –

Міноборони Британії

Також у повідомлені йдеться про те, що російське керівництво, ймовірно, сподівається, що будь-яке оголошення про анексію буде розглядатися як виправдання "спеціальної військової операції" та консолідує патріотичну підтримку конфлікту. Проте скоріш за все, це прагнення, ймовірно, буде підірване зростанням внутрішньої обізнаності про нещодавні невдачі росії на полі бою, а також значним занепокоєнням щодо часткової мобілізації, оголошеної минулого тижня.

Нагадаємо, 21 вересня путін оголосив часткову мобілізацію, в ході якої мають призвати 300 000 осіб. Російська влада обіцяє, що призиватимуть лише людей з військовим досвідом і тих, у кого є військові спеціальності. Їм також обіцяють додаткову підготовку.

Також повідомлялося раніше, що окупанти планують провести з 23 по 27 вересня псевдореферендуми про приєднання до росії окупованих територій України. Йдеться, про Донецьку, Луганську, Херсонську та Запорізьку області. Згодом стало відомо, що окупанти почали залякувати мелітопольців у перший день псевдореферендуму. 23 вересня в місті пролунав гучний вибух, тим самим росіяни намагалися змусити мешканців міста сидіти вдома. Згодом у ГУР підтвердили інформацію, що росіяни змушують населення брати участь в "референдумах".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.