Новини
Новини Київської області
Екологія

«Брак» при транспортуванні: мережу шокували світлини того, як транспортують папуг в Епіцентрі


Гуманістичний рух UAnimals у соціальних мережах виклав світлини того, як перевозять до найбільшого в країні будівельного гіпермаркету бідолашних птахів.

Фото: Максим Білецький

«Так в Епіцентр К продають живих папуг, а працівники абсолютно спокійно розповідають про «брак» при транспортуванні», – йдеться у дописі до світлини.

У такій тисняві папуг транспортують до трьох торговельних центрів у Києві, а птахів, що мають вади здоров’я називають "браком". Самі ж коробки, на вигляд як із під печива, обтянуті сіткою представники Епіцентру називають "контейнерами".

«Папуги доставляються тільки в три наші торговельні центри в Києві, де ми можемо надати їм відповідний догляд. Постачальник привозить їх з Київської області, тому в дорозі вони проводять дві-три години, це ніяк не шкодить їх здоров’ю. Ці контейнери зроблені таким чином, щоб вони не змогли постраждати під час перевезення, та не злітали. Коли птахи приїжджають до торговельного центру, вони приймаються без черги та переміщаються відразу до просторої та зручної для них клітки. Ні одна жива істота не застрахована від хвороб, а птаха, яка має ваду здоров’я – це брак, як страшно це слово не звучить. Тому всі папуги, які приїжджають переміщаються в окремі клітки від всіх інших. Птахи знаходяться під регулярним доглядом персоналу. Якщо співробітники бачать, що якась з папуг поводить себе хворобливо, то визивається ветеринарний лікар. Птахи мають в наших умовах все необхідне для того, щоб почекати на свою нову сім’ю», – відповіли в Епіцентрі представникам UAnimals

Проте офіційна відповідь представників компанії лише обурила громадськість. Користувачі мережі гостро засудили дії Епіцентру і навіть заприсяглися більше не відвідувати їх магазини.