Новини
Новини Київської області
Бориспіль
Надзвичайні ситуації

Бориспільщина: сільський голова Дударкова прокатав на капоті авто журналістів


До сільського голови Дударкова Гуральника Миколи Григоровича у жителів села є багато питань. Зокрема чому всі крісла у сільраді займають лише його родичі.

Так секретарем являється його жінка - Гуральник Наталія Василівна. Їх син - Гуральник Володимир Миколайович займає дві посади, юриста, та начальником пожежної безпеки, а також являється депутатом районної ради. Посаду землевпорядника займає родич сільського голови - Пусь Андрій Сергійович.

Окрім всіх звинувачень у корупційних справах сім'ї Гуральників, останньою краплею для селян стало питання ОТГ. За словами людей очільник села "по тихому" хоче приєднати село до Борисполя. Не проінформував селян по питанню формування ОТГ та не було проведено громадських слухань. Натомість жителі Дударкова бачать себе у Пристоличній ОТГ.

13 листопада журналісти "Центру Журналістських Розслідувань" намагалися почути коментар Миколи Гуральника про негативну атмосферу у селі. Однак Микола Григорович сховався у автомобілі та наїхав на людей, які блокували дорогу. Два чоловіка впали на капот автомобіля, а очільник села почав стрімко набирати швидкість. Зупинився народний обранець через 60 метрів.

Наразі написана заява про перешкоджання журналістській діяльності і збиття людей автівкою. Чоловіки, які їхали на капоті фізичних ушкоджень не мають, однак дідуся-жителя села, якого все ж збило авто, забрала швидка на ренген.

Давати коментар журналістам ІА "Погляд" сільський голова Дударкова також відмовився.