Бориспіль: чоловік погрожував відвідувачам кав'ярні пістолетом
Громадянин раптово забіг до закладу та почав кричати.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/117767781_1847615405412044_83589730097799583_o.jpg)
Подія сталася 13 серпня на вулиці Бежівка.
Про це повідомила Патрульна поліція Київської області.
До кав'ярні раптово забіг чоловік у стані сильного алкогольного сп’яніння та став кричати й погрожувати всім відвідувачам закладу предметом, схожим на зброю. 14-річний хлопець, який знаходився в закладі, встиг добігти до охоронця й повідомив про ситуацію. Порушника вдалося вивести на вулицю.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/117745657_1847615402078711_2017935715219343439_o.jpg)
Патрульні затримали 36-річного чоловіка та викликали на місце події слідчо-оперативну групу Бориспільського ВП для подальшого встановлення всіх обставин події.
Раніше «Погляд» пиcав, що у Борисполі чоловік на скутері втікав від поліцейської Toyota Prius.