Борець з Українки здобув бронзу на Відкритому Кубку України
16 жовтня в столичному палаці спорту стартував Відкритий Кубок України з вільної боротьби. Захід присвятили видатним українським борцям та тренерам.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/120904091_3329592687122288_1163136503997755754_o-585x824-1.jpg)
Змагання тривали з 16 по 18 жовтня в закритому режимі, але шанувальники боротьби мали змогу стежити за сутичками онлайн, повідомляється на сайті Асоціації спортивної боротьби України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/122121467_1790681951085662_4690207657088938409_n.jpg)
У змаганнях взяли участь борці з України, Франції, Росії, Польщі, Молдови, Азербайджану.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/122068929_1790681911085666_3549481916147518506_n.jpg)
Бронзовим призером кубку став майстер спорту міжнародного класу, вихованець КОШВСМ - Олексій Борута. Спортсмен з Українки змагався в турнірі у ваговій категорії до 70 кг. Про бронзову перемогу молодого борця на своїй сторінці повідомив один з його тренерів Анатолій Гуральський.
Раніше «Погляд» розповідав, що Олексій Борута здобув бронзу на всеукраїнському турнірі у Бердянську.
.