Борець з Обухівщини здобув бронзу на Відкритому всеукраїнському турнірі у Харкові
З 28 по 29 вересня у Харькові проходив Відкритий всеукраїнський турнир з вільної боротьби серед чоловіків до 23 років, присвячений пам'яті майстра спорту міжнародного класу - Мурада Караєва.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70985044_1424105044410023_3708725820831825920_n.jpg)
У змаганнях взяли участь 156 борців з 6 країн світу. Зокрема з України, Германії, Росії, Беларусі, Молдови та Румунії. Спортсмен з Обухівщини - Олексій Борута у ваговій категорії до 70 кг, провівши 5 нелегких поєдинків, здобув - lll місце.
Церемонія нагородження Олексія Борути.