Головні новини
Російсько-Українська війна

Боєць ЗСУ збив російську ракету з кулемета

Військовий Повітряних сил ЗСУ збив крилату ракету з кулемета під час російської атаки 12 червня.

Боєць ЗСУ збив російську ракету з кулемета - зображення
Фото - Повітряні Сили ЗС України

Про це повідомили Повітряні сили ЗСУ.

"Збити ворожу ракету з кулемета - завдання надзвичайно складне. Але відповідальність і розуміння того, що життя багатьох людей залежить від тебе, роблять неможливе", -

заявив Сергій з позивним Доктор Мом.

У цивільному житті чоловік працював медиком, але нині несе бойове чергування у складі мобільної вогневої групи.

Захисник розповів, як уранці 12 червня його підрозділ отримав команду "готовність", і він разом з побратимами негайно вирушив на позицію. Бійцям вдалося перехопити ракету, що прямувала на Київщину.

"По рації повідомили, що наша ціль уже близько. Кілька секунд — і ми побачили ворожу ракету, що неслася у бік Василькова. Не вагаючись, узяв свій кулемет і відкрив вогонь по цілі. В думках було лише одне - маю влучити! Пустивши чергу з кулемета, побачив, що ракета почала відхилятися від курсу та знижуватись", -

пригадує військовий.

Сергій зауважив, що емоції в той момент "переповнювали". У те, що справді збив ракету з кулемета, він повірив лише тоді, коли на власні очі побачив уламки. Водночас боєць вважає, що нічого особливого не зробив.

Нагадаємо,  у ніч проти 12 червня РФ атакувала ракетами та безпілотниками Київ та Київську область.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.