![Про це повідомила прес-служба Білоцерківської міської ради. Публічні консультації зазвичай організовують для збору громадської думки з важливих для громади питань перед тим, як органи влади приймуть рішення або вживатимуть заходів щодо них. Пропозиції громадськості на таких зборах носять рекомендаційний характер, і як правило, не впливають на остаточне рішення, яке приймає муніципальна влада. Традиційний порядок проведення публічних консультацій виглядає важко назвати по-справжньому електронними, тому що в ньому немає можливості проголосувати за публікацію та написати коментар до неї. Натомість першою в Україні справжні Електронні консультації впроваджує Білоцерківська міська рада. Завдяки розробленому громадською організацією “Укрмедіа” інноваційному рішенню, білоцерківці зможуть взяти участь в процесі обговоренні, який цілком буде проходити в інтернеті. Процес електронних публічних консультацій, який впроваджує Біла Церква, виглядатиме таким чином: - ініціатор створює публічну консультацію; - в описі до публічної консультації ініціатор чітко формулює запитання всім учасниками процесу, надає максимум роз'яснень, додає всі необхідні документи, а також вказує термін консультацій та умови участі; - інформація про можливість долучитись до процесу надсилається до всіх осіб дотичних до проблеми, громадських експертів, а також всіх бажаючих долучитися до участі в обговоренні; - починається розгляд питання та його обговорення шляхом публікації пропозицій від учасників процесу та голосування за пропозиції; - кожен учасник може запропонувати свою пропозицію, підтримати пропозиції іншого учасника, прокоментувати пропозиції інших учасників, вступити в дискусію в коментарях до пропозиції, відповісти на коментарі до його пропозиції; - у зазначений в умовах термін публічної консультації, обговорення закінчується; - у триденний термін після закінчення обговорення, Ініціатор публікує звіт про результати публічних консультацій, в якому вказані не тільки результати голосування і пропозиції, які набрали найбільше уподобань, але й інформація про врахування пропозицій учасників публічних консультацій з обґрунтуванням прийнятого рішення і причин відхилення пропозицій. Крім електронного інструмента публічних консультацій також буде впроваджено і запрацює ще два інструменти громадської участі: Публічні дебати та Конкурси. Детальніше про білоцерківські інновації в електронних публічних консультаціях можна буде дізнатись 13 березня 2019 року у Білій Церкві за адресою: вулиця Ярослава Мудрого 15, де в приміщенні міської ради об 11:00 розпочнеться презентація інноваційних інструментів громадської участі.](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/Bila-TSerkva-pershoyu-v-Ukrayini-vprovadzhuye-Elektronni-publichni-konsultatsiyi.jpg)
Про це повідомила прес-служба Білоцерківської міської ради.
Публічні консультації зазвичай організовують для збору громадської думки з важливих для громади питань перед тим, як органи влади приймуть рішення або вживатимуть заходів щодо них.
Пропозиції громадськості на таких зборах носять рекомендаційний характер, і як правило, не впливають на остаточне рішення, яке приймає муніципальна влада.
Традиційний порядок проведення публічних консультацій важко назвати по-справжньому електронними, тому що в ньому немає можливості проголосувати за публікацію та написати коментар до неї.
Натомість першою в Україні справжні Електронні консультації впроваджує Білоцерківська міська рада. Завдяки розробленому громадською організацією “Укрмедіа” інноваційному рішенню, білоцерківці зможуть взяти участь в процесі обговоренні, який цілком буде проходити в інтернеті.
Процес електронних публічних консультацій, який впроваджує Біла Церква, виглядатиме таким чином:
- ініціатор створює публічну консультацію;
- в описі до публічної консультації ініціатор чітко формулює запитання всім учасниками процесу, надає максимум роз'яснень, додає всі необхідні документи, а також вказує термін консультацій та умови участі;
- інформація про можливість долучитись до процесу надсилається до всіх осіб дотичних до проблеми, громадських експертів, а також всіх бажаючих долучитися до участі в обговоренні;
- починається розгляд питання та його обговорення шляхом публікації пропозицій від учасників процесу та голосування за пропозиції;
- кожен учасник може запропонувати свою пропозицію, підтримати пропозиції іншого учасника, прокоментувати пропозиції інших учасників, вступити в дискусію в коментарях до пропозиції, відповісти на коментарі до його пропозиції;
- у зазначений в умовах термін публічної консультації, обговорення закінчується;
- у триденний термін після закінчення обговорення, Ініціатор публікує звіт про результати публічних консультацій, в якому вказані не тільки результати голосування і пропозиції, які набрали найбільше уподобань, але й інформація про врахування пропозицій учасників публічних консультацій з обґрунтуванням прийнятого рішення і причин відхилення пропозицій.
![Про це повідомила прес-служба Білоцерківської міської ради. Публічні консультації зазвичай організовують для збору громадської думки з важливих для громади питань перед тим, як органи влади приймуть рішення або вживатимуть заходів щодо них. Пропозиції громадськості на таких зборах носять рекомендаційний характер, і як правило, не впливають на остаточне рішення, яке приймає муніципальна влада. Традиційний порядок проведення публічних консультацій виглядає важко назвати по-справжньому електронними, тому що в ньому немає можливості проголосувати за публікацію та написати коментар до неї. Натомість першою в Україні справжні Електронні консультації впроваджує Білоцерківська міська рада. Завдяки розробленому громадською організацією “Укрмедіа” інноваційному рішенню, білоцерківці зможуть взяти участь в процесі обговоренні, який цілком буде проходити в інтернеті. Процес електронних публічних консультацій, який впроваджує Біла Церква, виглядатиме таким чином: - ініціатор створює публічну консультацію; - в описі до публічної консультації ініціатор чітко формулює запитання всім учасниками процесу, надає максимум роз'яснень, додає всі необхідні документи, а також вказує термін консультацій та умови участі; - інформація про можливість долучитись до процесу надсилається до всіх осіб дотичних до проблеми, громадських експертів, а також всіх бажаючих долучитися до участі в обговоренні; - починається розгляд питання та його обговорення шляхом публікації пропозицій від учасників процесу та голосування за пропозиції; - кожен учасник може запропонувати свою пропозицію, підтримати пропозиції іншого учасника, прокоментувати пропозиції інших учасників, вступити в дискусію в коментарях до пропозиції, відповісти на коментарі до його пропозиції; - у зазначений в умовах термін публічної консультації, обговорення закінчується; - у триденний термін після закінчення обговорення, Ініціатор публікує звіт про результати публічних консультацій, в якому вказані не тільки результати голосування і пропозиції, які набрали найбільше уподобань, але й інформація про врахування пропозицій учасників публічних консультацій з обґрунтуванням прийнятого рішення і причин відхилення пропозицій. Крім електронного інструмента публічних консультацій також буде впроваджено і запрацює ще два інструменти громадської участі: Публічні дебати та Конкурси. Детальніше про білоцерківські інновації в електронних публічних консультаціях можна буде дізнатись 13 березня 2019 року у Білій Церкві за адресою: вулиця Ярослава Мудрого 15, де в приміщенні міської ради об 11:00 розпочнеться презентація інноваційних інструментів громадської участі.](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/Bila-TSerkva-pershoyu-v-Ukrayini-vprovadzhuye-Elektronni-publichni-konsultatsiyi-2.jpg)
Крім електронного інструмента публічних консультацій також буде впроваджено і запрацює ще два інструменти громадської участі: Публічні дебати та Конкурси.
Детальніше про білоцерківські інновації в електронних публічних консультаціях можна буде дізнатись 13 березня 2019 року у Білій Церкві за адресою: вулиця Ярослава Мудрого 15, де в приміщенні міської ради об 11:00 розпочнеться презентація інноваційних інструментів громадської участі.