Новини
Україна
Головні новини

Бійці "Азову" відмовились привітатись з Порошенком: відео


Військові полку "Азов" на зустрічі з Президентом почали задавати питання про розкрадання в Укроборонпромі та відмовились відповісти на привітання Петра Порошенка.

Журналіст та блогер Сергій Іванов оприлюднив відео зустрічі Президента України з військовими "Азову", щоб спростувати заяви Порошенка про теплу та дружню зустріч.

"Я не хочу давати оцінку таким визначенням Порошенка і ставити питання, чому він дублює риторику російських ЗМІ, а хочу лише спростувати тези пропрезидентських писунів про розмову з особовим складом полку на передовій, яка начебто пройшла у теплій і дружній атмосфері, а головнокомандувача зустрічали ледь не оплесками", - написав журналіст на своїй сторінці у Facebook.

Блогер також зазначив, що Петро Порошенко розповів про матеріали справи з розслідування по Укроборонпрому, а це означає, що хтось порушив таємницю слідства. Крім того, Президент зазначив, що ніхто з кандидатів у президенти не їздить в зону ООС, однак Іванов говорить, що причина - заборона від Порошенка.

"Погляд" також повідомляв, що днями Президент відвідав Бориспільщину, де відзначив п'яту річницю утворення Національної гвардії.

Фото: nahnews.org