"Безпритульні" ялинки Броварів
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/80901643_2684135328484033_4842341138205507584_n.jpg)
У Броварах, під парканами центрального парку "Перемоги" та інших місцях передноворічної реалізації хвойних дерев, залишилися сотні незпроданих атрибутів Нового року - сосен та ялинок.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/81370298_2684135365150696_4257722576559669248_n.jpg)
“Скільки ж хвойних дерев залишилося під парканом. Навіщо рубати стільки дерев, щоб кинути їх на смітник. Люди стали набагато менше купувати живі ялинки. Бережіть природу та зелені насадження.” - пише жителька Броварів Вероніка Кошель в групі "МОЇ БРОВАРИ" та додає світлини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/Screenshot_11.png)
Хтось обурюється, хтось вважає, що це норма. Одні пропонують карати реалізаторів та звинувачують у жадібності, інші пропонують подивитися на проблему з другого боку те не засуджувати.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/Screenshot_9.png)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/Screenshot_10.png)