Суспільство
Російсько-Українська війна
Броварський район

Без батька залишилося п’ять доньок: на фронті загинув захисник з Київщини

Щодня у війні із російськими окупантами свої життя віддають захисники України.

Без батька залишилося п’ять доньок: на фронті загинув захисник з Київщини - зображення

Щодня у війні із російськими окупантами свої життя віддають захисники України. На фронті в Луганській області загинув житель Броварського району Київської області Анатолій Бенедик, життєрадісна людина, яка мала безліч планів, та батько п’ятьох доньок.

Про загибель героя повідомив голова Згурівської селищної ради Василь Цвик. Анатолій загинув на околицях села Площанка Сватівського району Луганської області 11 жовтня.

Чоловік народився у 1979 році. Він був активним та повним життєвих планів. Воїн був старшим солдатом, командиром розвідувального відділення розвідувального взводу механізованого батальйону.

Нагадаємо, у бою на Запорізкому напрямі загинув український актор Олексій Хільський, позивний "Скіф". 35-річний військовий служив у 46-й аеромобільній бригаді ДШВ головним сержантом взводу розвідувальної роти.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.