Новини
Україна
Автоновини

Автоматична фотовідеофіксація дорожнього руху: оприлюднена дата запуску


У зв’язку з продовженням карантину в Україні, запуск системи автоматичної фотовідеофіксації дорожнього руху перенесений на 1 червня 2020 року.

Про це повідомило Державне агентство інфраструктурних проектів України.

Для того, аби система запрацювала, команда фахівців провела всі необхідні роботи.

Зокрема, на дорогах Київської області встановлені 25 комплексів автоматичної фіксації (КАФ). Ще 20 камер – у столиці. Усі КАФи розташовані у місцях, де найчастіше трапляються ДТП.

Окрім того, до 1 червня буде встановлено 5 КАФів у Львівській області. До кінця року заплановано придбати ще 220 таких комплексів автоматичної фіксації. Також вже є програмне забезпечення та все, що потрібно для роботи центру обробки даних, включаючи облаштування робочих місць.

Як стверджують у Держагенстві, немає жодних сумнівів, що система автоматичної фотовідеофіксації дорожнього руху запрацює вчасно і без збоїв. Щойно завершиться карантин, її у співпраці з МВС запустять у дію.

Нагадаємо, що запуск системи автоматичної фотовідеофіксації в експлуатацію, як повідомляв раніше «Погляд», планувався з 1 травня 2020 року, але у зв’язку з карантинними обмеженнями його вирішили перенести.