Новини
Україна
Автоновини

Автогаз подорожчав на 50 коп./л за тиждень


У великих мережах АЗС газ для автівок подорожчав у середньому на 50 коп/л

Фото: pixabay

За тиждень (12-19 лютого) середня ціна скрапленого газу в мережах АЗС підвищилася на 35 коп / л (на 2,3%), до 15,28 грн. Про це свідчать дані щоденного моніторингу роздрібного ринку Консалтингової групи "А-95".

  • На 50 коп./л автогаз подорожчав у ОККО, WOG, KLO, "Паралель" і Motto;
  • На 40 коп./л автогаз подорожчав у SOCAR;
  • На 25-60 коп./л автогаз подорожчав у "Автотранс", BVS, Chipo, Prime, "БРСМ-Нафта", "Авантаж 7"

Тим часом, мережа АЗС "Приват", 18 лютого перейшла до зниження роздрібних цін на автогаз. Зокрема, група знизила ціни в середньому на 5-7 коп./л, до 14,69-14,71 грн/л.

Зміна роздрібних цін автогазу на АЗС

З 12 по 19 лютого, грн/л:

Скрін екрану: enkorr.ua

Нагадаємо, з 16 лютого Верховна Рада ухвалила закон №2695, який передбачає істотне посилення відповідальності за окремі порушення правил дорожнього руху. А про подробиці норм, що торкнуться не тільки водіїв транспортних засобів, а й пішоходів, писав "Погляд".

Також ми повідомляли, що 18 лютого Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт про спрощення митного оформлення транспортних засобів на європейських номерах, завезених до початку 2021 року. Згідно із документом, протягом 180 днів із дня набрання чинності закону, власники так званих “євроблях”, які буле ввезені до 31 грудня 2020 року, мають сплатити суму акцизного податку та ПДВ, який нараховується на суму акцизу.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.