Новини
Україна
Автоновини
Київ

Автофіксація порушень ПДР стартувала: визначений перший порушник


Історично першим офіційно зафіксованим порушником швидкісного режиму став автомобіль Audi Q7, який рухався у Києві по Чоколівському бульвару о 00.01 хвилину зі швидкістю 75 км/год при дозволеній швидкості на цій магістралі - до 70 км/год.

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Автомобіль-порушник був зафіксований камерою, розташованою за адресою: Чоколівський бульвар, 24, яка встановлена ​​там, оскільки це одне з місць концентрації ДТП з тяжкими наслідками.

Тепер власниці Audi Q7 на адресу її реєстрації прийде лист із повідомленням про правопорушення, з QR-кодом, за яким вона зможе подивитися відеофайл з місцем і часом події та з інформацією про суть події.

Якщо вона сплатить штраф протягом 10 днів з моменту отримання повідомлення, то його сума складе 127,5 грн. Якщо після 10 днів - 255 грн. Якщо не сплатить з будь-якої причини, штраф буде стягуватися через систему Виконавчої служби Міністерства юстиції.

Якщо водій не згоден з виписаною постановою про порушення ПДР, зафіксованою автоматично, він може її оскаржити, звернувшись до Департаменту патрульної поліції або до суду.

Окрім того, як повідомив сьогодні у Твіттері міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, за 8 хвилин з початку старту автоматичної фіксації правил ПДР, 45 камер зафіксували 262 перевищення швидкості. Міністр уточнив, що камери у Києві налаштовані на 103 км/год.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про особливості автоматичної фіксації порушень ПДР, яка стартувала в Україні 1 червня.

Фото - Арсен Аваков.