Новини
Бориспіль
Здоров'я

Анатолій Федорчук: «Бориспільська ЦРЛ потребує нормального менеджера»


11 лютого на нараді виконавчих служб міста міський голова Борисполя Анатолій Федорчук розповів про проблеми і непорозуміння між містом та районом.
«Я звернувся до керівництва Бориспільського району, щоб приміщення дитячої поліклініки передали місту для того, щоб ми могли відкрити там іще один пункт сімейної медицини. Але там побажали відкрити адміністративний корпус. Можу сказати, що пологове відділення використовується лише на 30% . Коли мені розказують про те, що великі затрати сьогодні в Бориспільській ЦРЛ, то я чесно скажу, нормального менеджера туди і там буде надлишок коштів. 30% це не я сказав, це сказала комісія, яка була призначена головою КОДА і яка проводила перевірку. Тобто приміщення дитячої поліклініки можна було б використовувати для інших підрозділів. Але керівництво району вирішило зробити все можливе, щоб  приміщення не віддати. Нам кажуть, що зовнішній ворог є, але в нас внутрішніх ворогів скільки вистачає, що таке враження чим гірше тим краще».
Нагадаємо, що конфлікт між керівництвом Борисполя та районом розпочався зі зміною адреси реєстрації аеропорту "Бориспіль". Раніше його місцезнаходженням значилося місто Бориспіль (Київська обл.), тепер аеропорт прописаний у прилеглому від нього селі Гора. Мер Борисполя, Анатолій Федорчук звинувачував Голову Бориспільської РДА, Олександра Туренка у сприянні процесу переєстрації в результаті якої Бориспіль буцімто втратить понад 100 млн грн податкових надходжень від діяльності аеропорту.