#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Проекти
Актуальне інтерв'ю

Актуальне інтерв`ю з музикантом, викладачем, учасником Ірпінського ансамблю "Пам`ять" та майстром народної творчості - Рябчуком Іваном Івановичем.

12.03.2018 0 Гапон Юлія 000

Кожного дня ми зустрічаємо масу людей. На вулиці, в транспорті, у магазині… Однак ми нічого не знаємо про тих, хто знаходиться навколо нас. Художники зі світовим ім’ям, музиканти, які виступають на європейських майданчиках, заслужені вчителі, талановиті лікарі… Кожен із них — унікальний у своїй професії. Яскраві особистості та цікаві факти. Ми спробуємо зазирнути в душу і дізнатися про потаємне. Є людини, якими пишається вся країна, з покоління до покоління ми передаємо їхню творчість і надихаємось нею. Іван Іванович створив понад 50 вишитих творів славетного Шевченка, на його полотнах не тільки рифмовані рядки Кобзаря, але й потрети та пейзажі. Він розповів нам про те, як йому вдалося досягти майстерності вишивки та звідки така любов до народного.