Новини
Україна-суспільство

Абітурієнтам 2021: визначили мінімальні бали для вступу на бюджет


В Україні наближається початок проведення вступної кампанії до закладів вищої освіти. Вже зараз майбутні вступники мають можливість оцінити власні шанси участі у конкурсному відборі до вишів.

Як зазначає Osvita.ua, у 2021 році вступникам, які претендуватимуть на навчання для здобуття ступеня бакалавра, магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань, на основі повної середньої освіти за кошти державного бюджету, необхідно мати конкурсний бал на рівні не меншому ніж 125. В іншому випадку абітурієнт не буде допущений до конкурсного відбору.

Крім того, кількості балів для вступу на медичні спеціальності – "Стоматологія", "Медицина", "Педіатрія" з другого та третього конкурсних предметів на рівні не меншому ніж 150 балів. Виняток складатимуть вступники, які матимуть конкурсний бал більше ніж 175 балів.

Конкурсний бал для вступу на основі повної загальної середньої освіти за спеціальністю "Фармація, промислова фармація" не може бути меншим ніж 130 балів.

Водночас конкурсний бал для вступу на спеціальності галузі знань "Право", "Публічне управління та адміністрування" та "Міжнародні відносини" має бути не меншим за 140 балів.

До того ж, цього року залишається скорочений обсяг державного замовлення на юридичні спеціальності. Зокрема, прийом вступників за державним або регіональним замовленням для здобуття ступеня молодшого бакалавра за всіма формами здобуття освіти, а також для здобуття ступенів бакалавра, магістра за заочної формою здобуття освіти за спеціальностями "Право", та "Міжнародне право"  проводитися не буде.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Фото: pixabay