Новини
Україна-суспільство
Економіка

30 найкращих учасників ЗНО в Україні отримують по 100 тис. грн.

Бути розумним стане не лише престижно, а й вигідно.

30 найкращих учасників ЗНО в Україні отримують по 100 тис. грн. - зображення

30 випускників із найкращими результатами зовнішнього незалежного оцінювання отримають по 100 тисяч гривень. Відповідну постанову щодо присудження щорічної Премії Верховної Ради України для найрозумніших ухвалив Парламент, повідомляє МОН.

«Підтримка молоді – одне з наших ключових завдань. Ця постанова сприятиме розвитку інтелектуального потенціалу суспільства та підвищення престижності здобуття якісної освіти в Україні».

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет

Список претендентів на присудження премії формуватиме Український центр оцінювання якості освіти, спираючись на рейтинг випускників після ЗНО.

До слова, наприкінці листопаду стало відомо коли вакцинованим українцям виплатять по тисячі гривень, а також який термін використання матимуть ці гроші.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що оцінувати безпеку в школах будуть за допомогою інструменту від ЮНІСЕФ. Також дивіться в сюжеті «Погляду», як працюють Е-щоденники та Е-журнали в школах.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.