Новини
Новини Київської області
Культура
Події

30 березня у Києві розпочнеться "Французька весна"


30 березня на Софійській площі пройде фестиваль "Французька весна".

Мета заходу – налагодження міжкультурних зв'язків України та Франції, активна комунікація між представниками творчої інтелігенції, а також зацікавленої публіки. Організатори повідомили тему фестивалю та надали програму майбутньої події. Вони розповіли як буде відбуватися шоу цього року та поділилися власними очікуваннями.
"Мені приємно, що фестиваль почнеться саме з Києва і збігається із роком французької мови в Україні. Традиційно фестиваль буде відкрито фантастичним шоу, яке відбудеться 30 березня о 20:30 на Софійській площі", – розповіла директорка Департаменту культури Діана Попова.
Посол Франції Ізабель Дюмон зазначила, що цього разу, фестиваль буде наповнений сюрпризами, які покликані здивувати українського глядача, а відкриттям стане тема архітектури.
"Відкриття фестивалю кожного року є одною із найбільш масштабних подій. Вуличне мистецтво, у поєднанні з новими сценічними технологіями, набуває все більше прихильників і дозволяє краще зрозуміти французьку культуру та менталітет", – зауважила Ізабель Дюмон.
За інформацією КМДА