Новини
Новини Київської області
Буча
Відбудова регіону

22 школи на Київщині отримають оновлені укриття

Одним із закладів, де оновлюють укриття, є Бучанський ліцей № 5.

22 школи на Київщині отримають оновлені укриття - зображення

У Київській області ремонтують укриття в 22 закладах освіти. Про це в неділю, 18 вересня, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба, зазначивши, що ремонти тривають у співпраці з ЮНІСЕФ.

"Пріоритет сьогодні – організувати безпечний освітній процес для наших дітей.

На Київщині у співпраці з ЮНІСЕФ тривають ремонти укриттів у 22 закладах освіти. Один із них – Бучанський ліцей №5. Ремонтні роботи мають завершити протягом місяця", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

Також голова КОВА подякував партнерам за допомогу у відновленні освітніх закладів, а очільникам шкіл, педагогам, батькам за подолання викликів та плідну співпрацю.

Як повідомлялося раніше, у вересні на Київщині очно або змішано розпочали свою роботу 960 освітніх закладів. А наприкінці серпня повідомлялося, що на Київщині 86% шкіл працюватимуть в очному або змішаному форматі. Також нещодавно стало відомо, скільки шкіл і як навчатимуться на Київщині. Зокрема, поліцейські Київщини вже дослідили 1127 навчальних закладів. Система відеоспостереження встановлена в 129 закладах, безпекові рамки лише у двох, і тривожні кнопки у 463 закладах.

Нагадаємо, раніше також стало відомо, що в Київській області відновили роботу 675 дитячих садків. Натомість у столиці вже запрацювало 317 дитячих садків.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.