Новини
Україна
Новини Київської області
Буча

20 жовтня в Бучанському районі працюватимуть сапери

Жителі району сьогодні можуть чути звуки вибухів.

20 жовтня в Бучанському районі працюватимуть сапери - зображення

Сьогодні, 20 жовтня, в Бучанському районі працюватимуть сапери. Про це повідомили в Telegram-каналі Київської обласної військової адміністрації.

"Сьогодні, 20 жовтня, на території Бучанського району проходять планові роботи з ліквідації вибухонебезпечних предметів", –

Київська обласна військова адміністрація

Зазначається, що в зв’язку з запланованими роботами саперів, жителі району можуть чути звуки вибухів. Всіх мешканців Київщини закликали, зберігати спокій а дотримуватись правил безпеки.

До слова, на Київщині підрозділи ДСНС вже знешкодили близько 71 тисячі вибухонебезпечних предметів. Від початку робіт із розмінування фахівці ДСНС очистили 21232,66 га території, з них 4853,64 га – с/г угідь, 57,825 га – акваторії водних об’єктів. Перевірили 1270 об’єктів, 2066 домогосподарств, 1858,966 км автомобільних доріг тощо. Та, попри це, як раніше повідомлялося, до лісів Київської області не можна буде ходити ще як мінімум рік.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.