Новини

15 станцій метро відремонтують у Києві


У Києві на 15 станцій метро очікує капітальний ремонт. Про це повідомив мер міста Володимир Кличко на сторінці у Facebook.
"Капітальний ремонт ми будемо робити на всіх старих станціях столичного метрополітену. Таких нині - 15. Наступною буде станція «Політехнічний інститут»", - зазначив Кличко.
22 березня Віталій Кличко перевірив вже відремонтовану  станцію метро «Святошин» .Там повністю оновили платформу і приміщення станції та один з двох вхідних вестибюлів (другий закриють на ремонт завтра), встановили нову вхідну групу. Також станція  обладнана й для людей з інвалідністю - на ній встановили ліфти, облаштували смуги тактильною плиткою. Більша частина робіт завершена. Залишилося відремонтувати другий вестибюль станції з виходом до ринку та приміських електропоїздів. Його закриють на реконструкцію 23 березня. Там також встановлять ліфти для людей з інвалідністю та пасажирів з дитячими візочками. Загальна вартість робіт з реконструкції станції - понад 150 мільйонів гривень.
"Хочу нагадати, що ми не тільки ремонтуємо станції столичного метро, а й будуємо нові. Розпочали активну фазу будівництва двох нових станцій в напрямку житлового масиву Виноградар. В планах - загалом 4 станції в бік Виноградаря. За два роки ми маємо відкрити перші дві станції «Мостицька» та «Проспект Правди»", - зауважив мер.
Фото: www.facebook.com/merkieva