02.02.2020 у Переяславі побралися дві пари
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/1563292247_3acaxam.jpeg)
В особливу дату нового 2020-го у місті Переяслав на весільний рушник стали дві пари молодят.
"Хоча неділя й офіційний вихідний у відділі державної реєстрації актів цивільного стану, для закоханих немає перепон. Ми знаємо, що молодята люблять обирати красиві дати для весілля, тож були готові до реєстрацій. 2 лютого в нас було дві урочисті реєстрації шлюбів", – зазначила начальник відділу ДРАЦС Вікторія Литовченко в коментарі "Переяслав Сіті".
У незвичну дату побралися 27-річний Сергій Малий і 21-річна Юлія (у дівоцтві Рівна). Обоє родом із Переяслава.
Наразі Юлія навчається в Київському університеті технологій та дизайну. Її чоловік працює в столичній поліції.
Два роки тому пару познайомила спільна знайома, яка на їхньому весіллі була дружкою.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/o_1e080cpnc1j0b1epv15064og1hr92i.jpg)
"Ми ще влітку вирішили одружитися 2 лютого 2020 року. Це красива дата, яка запам’ятовується. А в магію цифр ми не віримо, – зазначила Юлія Мала. – Приємно здивував оновлений зал відділу ДРАЦС. Він став світліший, сучасніший, ніби спеціально для нас ремонт зробили. Тільки музики не вистачило. Весілля відзначили в банкетному залі «Авокадо». Згодом плануємо романтичну подорож. Куди саме, ще не визначилися".
Також 2 лютого побралися мешканець Студеників і його обраниця із Тернополя.