«Зроби фото з хусткою»: у Баришівці запустили флешмоб
![«Зроби фото з хусткою»: у Баришівці запустили флешмоб «Зроби фото з хусткою»: у Баришівці запустили флешмоб - зображення](/storage/resized/lg/news/9503b56c-a813-4c28-8ea5-5eb9b784756b/02_хустка2.jpg)
Про це повідомили на офіційному сайті Баришіської ОТГ.
До Всесвітнього дня української хустки, який відбудеться 7 грудня, у Баришівці запустили флешмоб – «Зроби фото з хусткою».
До участі запрошують усіх охочих.
«Щоб долучитися до флешмобу, потрібно викласти світлини, де чарівна стать нашої громади прикраша себе красивими хустками й таким чином демонструють красу українок та глибину наших давніх традицій пов’язаних з цим предметом одягу».
Баришівська селищна рада
![«Зроби фото з хусткою»: у Баришівці запустили флешмоб «Зроби фото з хусткою»: у Баришівці запустили флешмоб - зображення](/storage/resized/lg/news/9503b56c-a813-4c28-8ea5-5eb9b784756b/02_хустка.jpg)
Світлини у соцмережах просять викладати з хештегами: #Берегинемояукраїнська_хустко #УкраїнськаХусткаБаришівськагромада – це допоможе у подальшому їх знайти організаторам.
Флешмоб вирішили запустити, аби популяризувати традиційний український головний убір для жінок.
Нагадаємо, у столиці відкриють 14 новорічних локацій: де шукати святковий настрій.
Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.