Новини
Васильків

«Золото» і «бронзу» вибороли васильківчани на Всеукраїнському турнірі з дзюдо

Наполегливість, упевненість у власних силах, постійні тренування та прагнення до перемоги дозволили юним спортсменам Васильківщини здобути золоту та бронзову медалі на Всеукраїнському турнірі з дзюдо, який для юнаків проходив 25 листопада в Києві, а для дівчат – 24-25 листопада у Дніпрі під назвою «Українка». Переможці Максим Сальніков і Владислава Харченко – вихованці Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи тренера Олени Харченко (відділення дзюдо). Виступивши у своїй ваговій категорії на високому рівні, Максим Сальніков виборов перше місце і завоював золоту медаль. Владислава Харченко, змагаючись із 350 дівчатами з усієї України, в своїй ваговій категорії виступила дуже вдало і посіла третє місце, завоювавши бронзову нагороду Всеукраїнського турніру з дзюдо. Вітаємо спортсменів і тренера з успіхами та бажаємо подальших перемог!