Зникла голова окружної виборчої комісії №94 Світлана Циганій
Після того, як на окрузі №94, куди входять Васильківський та Обухівський райони, а також міста Васильків та Обухів, ОВК незаконно замінила всіх представників «Самопомочі» у дільничних комісіях, голова комісії Світлана Циганій викликала собі «швидку» та була госпіталізована в лікарню м. Українка з підозрою на гіпертонічний криз. Однак в лікарні її немає.
![Зникла голова окружної виборчої комісії №94 Світлана Циганій](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67515232_2358204830936761_452274148056498176_n.jpg)
З такою заявою виступив нардеп Ігор Мосійчук, додавши: «Зранку палата Циганій виявилася пустою і лікарі не можуть її знайти. Всім, кому стане відомо місце перебування Світлани Циганій, прохання повідомити мене або Нацполіцію».
Фото - Євгеній Куксін