Новини
Боярка

Знайомство зі старостами: кого призначили на посади у Боярській громаді


На пленарному засіданні Боярської міської ради VІІІ скликання цю посаду зайняли 7 селищних старост громади.

Як повідомляє Боярська міська рада, юрисдикція старости здебільшого обмежується територією старостинського округу, хоча й має кілька повноважень, які повинні здійснюватися за його межами, зокрема:

  • участь у пленарних засіданнях Боярської міської ради та засіданнях її постійних комісій;
  • право гарантованого виступу на пленарних засіданнях міської ради, засіданнях її постійних комісій з питань, що стосуються інтересів жителів відповідного села;
  • представлення інтересів жителів відповідного села у виконавчих органах міської ради шляхом участі у засіданнях виконавчого комітету.

Отже, старостами Боярської ОТГ стали:

Вікторія Бесарабець - староста с. Тарасівка та Нове.

Народилася 1985 року в с. Тарасівка, має вищу освіту в Міжрегіональній Академії управління персоналом та має кваліфікацію магістра з обліку та аудиту. Заміжня, має двох дітей.

2016 року пройшла навчальний курс вищого навчального закладу «Міжнародний інститут менеджменту» за програмою «Школа Мерів», де отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації. У 2016-2017 рр. здобувала досвід в Муніципалітетах Польщі, Румунії та Угорщини в рамках програми «School of Mayors». А 2019 - закінчила Національний університет біоресурсів та природокористування України, де здобула ступінь магістра за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

2015-2020 рр. – депутат, секретар Тарасівської сільської ради VII скликання.

"У нас попереду складна робота, можливо, доведеться ухвалювати складні та непопулярні рішення, цікаві проєкти, реалізовувати плани та ідеї. Але все можливо. Сподіваюся, що ми зможемо разом зробити наші села такими, в яких не соромно буде жити нам та наступним поколінням", - прокоментувала Вікторія Бесарабець.

Вікторія Савчин - староста с. Новосілки.

Народилась 1981 року в селі Плужне Ізяславського району Хмельницької області. Має вищу освіту, яку здобула в НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», за спеціальністю «Соціолог» та «Соціальний працівник».

У 2003-2012 пані Вікторія була заступником начальника відділу профорієнтаційної роботи в Святошинському районному центрі зайнятості, м. Київ. У 2012-2014 – соціальним працівником в Макарівському районному Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У 2014- 2017 – директором будинку культури в селі Новосілки, а також за сумісництвом головний бухгалтер СОК «Аква-Сервіс» з 2014 по 2019 рік. А в 2018-2020 рр. – соціальним працівником в Новосілківській сільській раді.

Вікторія Савчин розробила план завдань, над якими працюватиме на посаді старости:

  • Дбати про соціальний захист малозабезпечених сімей та людей похилого віку, надавати їм повний спектр послуг;
  • Поетапно вирішити питання благоустрою села, а саме: здійснення капітального ремонту водомережі, безперебійне освітлення вулиць, встановлення дитячого майданчика, кронування та видалення старих та небезпечних дерев, благоустрій кладовища.
  • Вирішити питання транспортного сполучення Новосілки-Боярка.
  • Домогтися проведення капітального ремонту школи, дитячого садочка, адміністративного приміщення; будівництва нових доріг, а також проводити ремонт існуючих доріг».

Тетяна Якимчук - староста с. Малютянка та Іванків.

Народилася 1972 року в с. Малютянка/Іванків, де й проживає наразі. Має вищу освіту: закінчила Національний університет харчових технологій. Заміжня, виховує двох дітей.

У 1994-2000 пані Тетяна була інженером по устаткуванню Київського державного заводу дитячого харчування. З 2003 р. – контролером відділу контролю ЗАТ «Оболонь»

"У селах є й актуальні питання – це відсутність дитячого садочка, якісного електропостачання, медичного обслуговування та лікарів амбулаторії, води в криницях і упорядкованих ставків, навіть вивіз побутового сміття на постійній основі є невирішеним. Потрібно багато працювати та багато зробити для поліпшення життя людей" - зазначає Тетяна Якимчук.

Олексій Третяков - староста с. Княжичі

Народився 9 березня 1971 року в с. Княжичі. З 1978 по 1990 рр. навчався в Потіївській спеціальній школіінтернаті Радомишльського району Житомирської області. Інвалід з дитинства, ІІ група інвалідності. Має вищу освіту: закінчив Харківський обліково-економічний технікум і здобув кваліфікацію бухгалтера-економіста. Одружений, має двоє дітей.

З 1992-1994 пан Олексій був диспетчером автогаража в радгоспі «Княжичі». У 2002-2007 – різноробочим у ТОВ «Плеяда». У 2007-2010 – завідувачем складу в СФГ «Плай». У 2007-2010 займався виготовленням залізобетонних виробів. А у 2010-2015 був депутатом Княжицької сільської ради. Та вже у 2015-2018 рр. – оператором АЗС.

З 2014 р. займається організацією та доставкою гуманітарної допомоги воїнам АТО. З 2010 року і донині бере активну участь у громадському житті сіл Княжичі та Жорнівка.

Олексій Третяков передбачає вирішення найбільших проблем на території старостинського округу:

  • ремонт аварійних об’єктів (дахи, водопровід); облаштування ділянок для роздільного збору побутового сміття, налагодження вивозу сміття на постійній основі; благоустрій кладовища з кронуванням аварійних дерев.
  • Збільшення кількості місць у дошкільному навчальному закладі, ремонт навчальних закладів, запровадження та розвиток спортивних секцій та різноманітних гуртків. Облаштування вуличного освітлення.
  • Капітальний ремонт амбулаторії в с. Жорнівка, підтримка та заохочення медичних працівників. Налагодження роботи аптеки в постійному режимі.
  • Заохочення розвитку сільського господарства. Підтримка досліджень історичної спадщини. Підтримка рекреаційних ресурсів та розвиток туристичної інфраструктури.
  • Підтримка релігійної громади

Олеся Бондаренко - староста с. Забір’я

Народилася 24 травня 1983 року в с. Забір’я. Здобула кваліфікацію «Фельдшер» у Київському медичному коледжі ім. П. І. Гаврося, а у 2011 році закінчила Національний університет державної податкової служби України та здобула кваліфікацію магістра з фінансів.

У 2005-2006 Олеся Бондаренко була акушеркою в Забірській медамбулаторії.

З 2006 року була обрана депутатом Забірської сільської ради, з числа депутатів обрана секретарем Забірської сільської ради V та VI скликання. А у 2015 році - обрана Забірським сільським головою VIІ скликання.

Олеся Бондаренко зазначила, що її діяльність і надалі буде спрямована на реалізацію пріоритетних напрямів розвитку громади, зокрема в частині розвитку старостинського округу села Забір’я:

  • безпосередня взаємодія із мешканцями села щодо вирішення їх соціально-побутових питань;
  • сприяти розвитку сучасної освіти, культури та спорту, а також наданню належного медичного обслуговування;
  • вдосконалити інфраструктуру та благоустрій території.

Олена Гришутіна - староста с. Жорнівка

Пані Олені - 46 років, проживає в с. Жорнівка. Разом з чоловіком виховує двох доньок. Закінчила із відзнакою Український республіканський технікум Мінсільгосппроду України, за фахом – агроном.

У 1990-1998 рр. була секретар-машиністкою в «Укртурзабезпечення». З 1998 і донині працювала в сімейному приватному господарстві. Також Олена Гришутіна брала активну участь у волонтерському русі.

Спільно з жорнівчанами ініціювала створення та очолила Громадську раду при Княжицькій сільраді. У 2019 році брала участь у проекті Інституту громадянського суспільства «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської міської ОТГ.

"Село Жорнівка понад 50 років було підпорядковане Княжицькій сільраді та не отримувало достатньої уваги. Староста представляє інтереси сільських мешканців в раді громади, тому відчуваю велику відповідальність перед односельцями на цій посаді. Говорити про великі плани трохи зарано. Адже ми всі опинилися в нових умовах і на наші плечі лягає непростий перехідний період реформування системи місцевого самоврядування", - прокоментувала Олена Гришутіна.

Любов Пазюра - староста с. Дзвінкове та Перевіз

Народилась 14 листопада 1980 року в смт. Бородянка Київської області. Закінчила Малинський лісотехнічний технікум, має кваліфікацію техніка лісового господарства. Здобула вищу освіту у Національному університеті біоресурсів і природокористування України за спеціальністю «Право». Заміжня, має доньку.

З 01.07.2004 року по 21.02.2011 року працювала в ДП «Києво-Святошинське УЕГГ ВАТ «Київоблгаз». А з 22.02.2011 по 24.11.2020 року – секретар Дзвінківської сільської ради Васильківського району Київської області.

"Моєю головною метою є забезпечення розвитку села Перевіз та села Дзвінкове. Я відкрита до спілкування з усіма, ваші виважені пропозиції будуть враховані", - повідомила Любов Пазюра.

Нагадаємо, "Погляд" повідомляв, кого обрали в Боярську міськраду: список депутатів, біографії, декларації.

Фото: mistoboyarka.gov.ua