#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Довкілля
Світ-суспільство

Зміна клімату може призвести до вимирання морських черепах

05.08.2019 Бобрик Юлія 0

Морські черепахи, життя яких фактично є боротьбою за існування, можуть зникнути з планети.

Нагадаємо, серед головних загроз для тварин вчені відзначають руйнування місця існування, вилов в їжу і для продажу як екзотики, хвороби і зміна клімату.

Проте найбільшої шкоди черепахам завдає засмічення моря та пляжів пластиком і поліетиленом, забруднення морської води нафтою. Вже зараз на кожну 1000 відкладених яєць лише одна черепаха досягає зрілого віку.

Як повідомляють в Meteorology and Climatology Department of TSNUK, прояви зміни клімату призведуть до появи нових загроз для морських черепах.

«Підйом рівня моря та сильні шторми можуть спричинити розмив і знищення пляжів, що є постійними місцями їхнього гніздування. Підвищення температури води в океанах – змінить океанічні течії, потенційно представивши морських черепах новим хижакам. Крім того, температура пляжного піску, в якому гніздяться морські черепахи під час інкубації, впливає на стать їхнього потомства – яйця, що розвиваються за вищих температур – перетворюються в самок, а ті, що за нижчих – в самців. Тому потепління клімату може призвести до порушення природного співвідношення статей, скорочення популяції та вимирання морських черепах». – розповідають в Meteorology and Climatology Department of TSNUK.