Олімпійські види спорту
Новини світу
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

Жителька Ірпеня Ірина Коляденко завоювала срібну медаль на турнірі з вільної боротьби «Poland Open»

3 серпня жителька Ірпеня Ірина Коляденко завоювала срібну медаль представницького міжнародного турніру з вільної боротьби серед жінок «Poland Open – 2019», що відбувся у Варшаві (Польща).

Наша землячка, яка виступала у ваговій категорії до 65 кг, впевнено пройшла до фіналу, подолавши на цьому шляху спортсменок із Польщі, Росії й Угорщини.

Принциповою для дівчини стала перемога над росіянкою. На жаль, травма, отримана раніше, завадила продовжити змагання. Як результат – друга сходинка п’єдесталу пошани.

Нагадаємо, що минулого року Коляденко, яку тренує заслужений тренер України ірпінець Володимир Яременко, здобула бронзову нагороду на чемпіонаті світу з вільної боротьби серед жінок до 23 років.