Житель Сквирського району викопав на городі снаряд часів Другої світової
Чоловік одразу повідомив про небезпечну знахідку рятувальників.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/0-02-05-a6d3c84f173ea6ed877b7567e812a160f9ce16049bfdf0140971e40b2cae20de_full.jpg)
Подія сталася 20 липня у селі Руда по вулиці Заводська. Працівники ДСНС, які прибули на виклик ідентифікували артилерійський снаряд АС -45мм часів минулих війн.
Сквирським РС проведено маркування місця виявлення ВНП та організовано охорону силами Сквирського відділу поліції.
Про знахідку повідомлено голову Рудянської сільської ради та проведено інформаційно-роз′яснювальну роботу з місцевим населенням. Оформлено заявку до піротехнічного підрозділу аварійно-рятувального загону спеціального призначення м.Біла Церква для вилучення та подальшого знешкодження вибухонебезпечного предмета.
Раніше "Погляд" писав, що у Сквирському районі чоловік повів чужих дітей до водойми й не повернувся.