#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Обухів
Кримінальні новини

Земельні афери Першотравенської сільської ради

13.02.2019 Кочкина Марина 0

         Прокуратура Київської області вимагає повернути державі майже 6 га земель лісового фонду на території Обухівського району.

     Рішеннями Першотравенської сільської ради Обухівського району в 2010 році передано у приватну власність громадян земельні ділянки площею майже 6 га для ведення особистого селянського господарства з числа земель лісогосподарського призначення державної власності.

       Вже у 2014 році, рішеннями цієї ж ради незаконно та з перевищенням повноважень змінено цільове призначення вказаних земель, із ведення особистого селянського господарства на будівництво та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд.

    Прокуратура Київської області зазначає, що відповідно до вимог чинного законодавства, розпоряджатися вказаною категорією земель належить, виключно, до компетенції Кабінету Міністрів України.

      Більше того, землі лісогосподарського призначення надавати у приватну власність для інших цілей законом заборонено. Відтак, реагуючи на виявлені порушення, прокуратурою Київської області до Обухівського районного суду скеровано позов про визнання недійсними рішень Першотравенської сільської ради та витребування землі на користь держави.

 За інформацією Прокуратури Київської області